Oferta dla firm

Prowadzę szkolenia dla firm w obszarze tematów:

Dress Code w pracy - efekt kreowania wizerunku biznesowego

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają zasady tworzenia wizerunku profesjonalistki/ty, który składa się z idealnie dobranej fryzury, make upu, stroju i na dodatkach, a także na sposobie poruszania się i mowy. Uczestnicy nabywają pewności siebie i wiary w sukces.

Szkolenia prowadzę w formie wykładu w oparciu o autorską prezentację multimedialną i otwarty dialog z pracownikami.

Efekt pierwszego wrażenia

Szkolenie skierowane dla pracowników salonów, w których nie występuje kanon dress codu.
Spotkanie rozpoczynam od autorskiej prezentacji multimedialnej uświadamiającej jaką niezbędną rolę spełnia pierwsze wrażenie, oraz jak wpływa na klienta i jak oddziałuje na sprzedaż.
Dzięki szkoleniu jakość obsługi i wizerunek firmy ulega znacznej poprawie, a ilość zadowolonych klientów zaskakująco rośnie.

Dress Code w sezonie

Jest to szkolenie oparte na zasadach dress codu włączając trendy sezonu. Każda pora roku rządzi się swoimi barwami, tendencjami co możemy przechwycić również w sztywnym kanonie ubrań biurowych. Uczestnicy dowiedzą się jakimi dodatkami uzupełnić strój do pracy, a także dowiedzą się o nowinkach modowych.

*Cena usługi ustalana jest indywidualnie

Indywidualne konsultacje dla pracowników

Profesjonalny wygląd to inwestycja, która niesie same korzyści. Indywidualne konsultacje to porady w zakresie kompleksowego wizerunku. Konsultacje dopasowane do zajmowanego stanowiska, osobowości i stylu życia pracowników.
Dzięki spotkaniu pracownik poza swój typ urody, atrybuty swojej sylwetki, nauczy się jakimi detalami podkreślić swój wizerunek i najważniejsze nauczy się jak dobierać odpowiedni strój do pracy, na spotkania służbowe, czy na konferencje.
Pozna listę ubrań, które będą bestsellerami w garderobie profesjonalisty.

*Cena usługi ustalana jest indywidualnie

Pokazy mody

Organizuję i prowadzę pokazy mody dla prywatnych butików odzieżowych, dla firm modowych jak i dla dużych kompleksów handlowych.
Zajmuję się kompleksową oprawą sceniczną pokazów począwszy od wyboru tematu przewodniego, przez wybór modelek, make up, stylizację choreografię i podkład muzyczny.
*Cena usługi ustalana jest indywidualnie

Sesje zdjęciowe - firmowe portfolio - reklama

Dzisiejszy świat to era obrazów, dlatego profesjonalny wizerunek wymaga profesjonalnej oprawy, czyli zdjęć, dokumentacji, filmów.
Proponuję spotkanie z firmą, ustalenie priorytetów, potrzeb, oczekiwań i założeń jakie ma spełniać Twoja reklama. Po ustaleniu szczegółów, założeniu budżetu, terminu i miejsca sesji, które najbardziej będzie odzwierciedlało Twoją firmę. Kolejne spotykanie odbędzie się już na planie zdjęciowym. Zaplecze w postaci fryzjera, wizażysty i przygotowanej kompleksowo garderoby znakomicie usprawnia przebieg sesji. Wraz z fotografem osobiście czuwamy nad całym przebiegiem pracy.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie

Free WordPress Themes