head-2

Nazywam się Marta Kubiczek – Stefańska i jestem kreatorką wizerunku-stylistką. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy związanej ze stylizacją, która jest moją pasją i pracą.

Moja przygoda z modą zaczęła się w wieku 12 lat, kiedy to pierwszy raz w życiu odwiedziłam second hand. Wtedy stwierdziłam, że to jest mój świat… zaczarowany świat. Marzyłam o szkole teatralnej, lecz wybrałam studia dziennikarskie, coaching i artterapię. Te trzy dziedziny oraz pasja wydobywania prawdziwego piękna drugiej osoby, pewności siebie, wiary a zwłaszcza nauka tego, że w każdym z nas jest piękno i wewnętrzny blask sprawiają, że każde spotkanie z klientką traktuję jako swoiste wyzwanie i spotkanie ze sztuką.

Tworzę kompleksowy wygląd klienta, dokonując wszelkich starań, aby efekt końcowy był idealnie spójny. A także aby nowy wizerunek i styl stał się przyczyną blasku w oczach klientów i budził ich zachwyt. Jeśli szukasz własnego stylu, jeśli potrzebujesz zmiany dotychczasowego wizerunku trafiłaś\trafiłeś pod właściwy adres.

Współpracowałam m.in. przy Pierwszym Festiwalu Mody. Mam doświadczenie jako stylistka – wizażystka programów w Telewizji Polskiej. Miałam przyjemność współpracować z Tomaszem Jacykowem, Joanną Horodyńską i Wiganną Papiną. Byłam założycielką Agencji Modeli i Modelek. Współpracuję z agencjami reklamowo – marketingowymi.

Zapraszam do współpracy,
Marta Kubiczek-Stefańska

Free WordPress Themes