Warsztaty stylu u SUPER BABEK w Solcu Kujawskim

Uwielbiam warsztaty z kobietami, a zaproszenie do poprowadzenia warsztatów stylu w Solcu Kujawskim było dla mnie szczególne z wielu powodów. Jednym z  nich, było samo miejsce Solec Kujawski w, którym tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z modą. To tu uczęszczając do szkoły podstawowej Nr 4 i biorąc udział w konkursach recytatorskich, czy w mini playback show, moja stylizacja musiała być absolutnie równie oryginalna co wiersz, czy piosenka. W liceum do dziś pamiętne stylizacje z okazji m.in. niepytania. Środkiem do celu było przebranie się czyli stworzenie stylizacji w różnych tematach np. z okazji dnia makulatury i dla przykładu moja stylizacja dnia czyli top, spódnica i buty postanowiłam obszyć gazetą.

Drugim powodem, były uczestniczki, wiele obecnych pań na warsztacie, pamiętałam ze szkolnych lat, m.in. z     bibliotek, a w nich wciąż ta sama wspaniała energia.

Podczas kwietniowego spotkania postanowiłam, że w części wykładowej stricte o stylach, fasonach i typach kolorystycznych, opowiem także o tym, że bez miłości do siebie samej nie ma mowy o ciekawej stylizacji, nie ma blasku w oczach i uśmiechu, które są tak nieodzownym atrybutem, każdej z nas. Mój wykład dał wielkie owoce, gdyż w maju podczas drugiego warsztatu uczestniczki powitały mnie szerokimi uśmiechami, a także walizkami pełnymi prywatnej garderoby. Oczywiście takie było zadanie domowe. Każda z pań miała przynieść te części garderoby, które leżą na dnie szafy i są już zapomniane i nienoszone. Ożywienie i radość podczas prezentowania ubrań była niesamowita. Jeszcze większe zaskoczenie, kiedy z niechcianych ubrań skompletowałam stylizacje dla zupełnie nowych właścicielek.  Stare/nowe ubrania idealnie podkreśliły figury i osobowości nowych właścicielek. To nieopisana przyjemność móc uczestniczyć w podkreślaniu kobiecości i odkrywania piękna na nowo.

Podsumowując Moje Drogie Super Babki :

Chciałabym, aby ten wspólnie spędzony czas pozostał w Was na długo. Aby zaiskrzyła w Was totalna świadomość, że każda z Was bez wyjątku jest piękna i wyjątkowa. W każdej z Was drzemie piękno, osobowość i talent.

Pamiętajcie, nic tak nie uszczęśliwia świata jak szczęśliwa kobieta, a bijąca radość z jej oczu energetyzuje wszystko wokół. Tego Wam życzę z całego serca.

 

 

 

 


Notice: Undefined index: gp in /home/artbeat/ftp/witajpiekno/wp-content/themes/kalium/inc/laborator_functions.php on line 147

Share your thoughts

Free WordPress Themes